IT Engineer 1.JPG

Wsparcie IT

Docelowe stanowiskoInżynier wsparcia IT - II stopnia
LokalizacjaPolska
Czas trwania programu

2 lata

Minimalne wymagania wstępneOczekujemy wyższego wykształcenia na kierunku informatycznym, pasji do nauki, chęci rozwoju i zainteresowania ścieżką kariery w obszarze IT
Uzyskane kompetencje

Kluczowe kompetencje formalne uzyskane w trakcie programu:

-szkolenie certyfikacyjne Microsoft
-szkolenie certyfikacyjne Agile
-szkolenie certyfikacyjne ITIL
-szkolenia z różnych języków programowania
-szkolenia z aministracji środowiska Linux
-szkolenie certyfikacyjne CCNA
-szkolenie certyfikacyjne ENWLSD
-szkolenia AWS
-szkolenie certyfikacyjne z administracji PowerShell

Organizacja pracyZatrudnienie na pełen etat, w trybie jednozmianowym
IT Engineer 2.jpg
Amazon to firma wynalazców. Filozofia własności przekłada się na wszystko, co robimy - od nowych technologii, które tworzymy, do nowych firm, które uruchamiamy i rozwijamy. Odnajdziesz ją w każdym zespole naszej firmy. Każdego dnia na całym świecie rozwijamy pomysły, usługi i produkty, które ułatwiają życie dziesiątkom milionów klientów. Od dostarczania największej na świecie oferty produktów do opracowania przełomowego oprogramowania i urządzeń, które zmieniają całe gałęzie przemysłu, Amazon jest miejscem inwencji i progresywnego myślenia. Przy każdym zamówieniu i dostarczeniu paczki rosną oczekiwania klientów. Aby im sprostać i sprawić, aby nasza usługa na światowym poziomie działała sprawnie, zwiększamy nasz zespół operacyjny w całej Europie w szerokim zakresie obszarów wymagających różnych umiejętności i doświadczenia. Chodzi nam o elastyczność: oczekujemy, że szybko dostosujesz się do zmian, a my zachęcamy do wypróbowania nowych aktywności i podjęcia kariery w odmienny sposób. Ponieważ tylko poprzez nowe pomysły i kwestionowanie utartych zasad możemy nadal być najbardziej skoncentrowaną na kliencie firmą na świecie.

Wierzymy, że to wszystko sprawia, że Amazon jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie kariery zawodowej. Jeśli masz pasję do nauki, zapewnimy Ci doświadczenie i wsparcie, aby odblokować Twój potencjał i zaoferować Ci ekscytujące możliwości przyszłej kariery. Niezależnie od tego, czy działasz w dziale operacyjnym, IT czy inżynieryjnym, nabędziesz prawdziwe kwalifikacje i rozpoczniesz karierę w naszej firmie. Będziesz musiał/a być ambitny/a, rozkoszować się wyzwaniem i być przygotowanym/ną na wykorzystywanie nadarzających się okazji. Profesjonalizm, determinacja i duch zespołowy będą kluczowe dla Twojego sukcesu.

Na terenie naszych centrów realizacji każdego dnia nasze zespoły IT świadczą światowej klasy usługi, które mają na celu zagwarantowanie optymalnego stanu sprzętu IT, oprogramowania i towarzyszącej infrastruktury. Zespoły IT dbają też o monitorowanie wyników i wydajności w odniesieniu do kluczowych wskaźników efektywności (KPIs) oraz umów o gwarantowanym poziomie świawdczenia usług (SLAs). Przestrzegając wytycznych Amazona w zakresie bezpieczeństwa i ochrony, zespół odpowiedzialny jest za takie obszary jak:
Utrzymanie i wsparcie podstawowej infrastruktury IT tj. sieć bezprzewodowa, LAN, serwery,
Utrzymanie okablowania danych strukturalnych (w zależności od udzielonych pozwoleń),
Zarządzanie obsługą obrazów systemu operacyjnego i kopiami zapasowymi dla wszystkich stacji roboczych i laptopów,
Maksymalizacja dostępności sprzętu i infrastruktury poprzez ciągłe doskonalenie i konserwację prewencyjną,
Ciągłe dążenie do lepszej wydajności i redukcji kosztów,
Proaktywne zarządzanie stanami magazynowymi, w tym przeprowadzanie inspekcji i audytów zgodnie ze standardami branżowymi i firmowymi,
Pełnienie funkcji mentora dla bardziej doświadczonych inżynierów IT,
Udział w pilotażowych opracowaniach i testach urządzeń,

Staż w naszym dziale IT to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić w praktyce wiedzę i kompetencje zdobywane na uczelni oraz uczyć się od zespołu najwyższej klasy specjalistów i inżynierów.

Nasza misja, poprzez szczegółowy i progresywny plan nauki, będzie wspierać Cię w rozwijaniu solidnych umiejętności technicznych oraz umiejętności miękkich, które będą kluczowe dla Twojego sukcesu w świecie zawodowym: umiejętności organizacyjne, planowanie i ustalanie priorytetów, zdolności adaptacyjne, rozwiązywanie problemów, analiza, komunikacja (w tym niezbędne podstawy języka angielskiego), prezentacja i praca zespołowa. Szkolenie na stanowisko to jednak nie wszystko - towarzyszyć mu będzie intensywny plan szkoleń formalnych, które pozwolą Ci uzyskać szereg certyfikacji kluczowych dla kompetencji IT. Pod koniec programu szkoleniowego będziesz przygotowany, aby ubiegać się o stałą funkcję w naszych zespołach i rozpocząć karierę.
download (34).jpeg

Gotowi wskoczyć na trampoline do kariery technicznej?

Role są dostępne we wszystkich naszych magazynach. Rozpocznij swoją zawodową podróż już dziś!