Our Programmes Image.jpg

Programy

Programy

Our Programmes image 2.jpg
Kariera zmieniająca życie w Programie Stażowym Amazon. Czy jesteś gotowy na budowanie swojej przyszłości? Amazon poszukuje dociekliwych i entuzjastycznych ludzi, którzy dołączą do naszych programów staży zawodowych w Polsce.

Bez względu na Twoje pochodzenie, kwalifikacje czy aspiracje zawodowe, mamy dla Ciebie miejsce. Twoja pasja i talent pomogą Amazon w dalszym dostarczaniu i wprowadzaniu innowacji dla naszych klientów. Chcemy dostarczać i wprowadzać innowacje również dla Ciebie! Mamy wielkie plany, aby pomóc Ci stać się najlepszym i byś mógł rozwijać z nami swoją karierę.

Nasze programy kierujemy do ludzi z pasją do nauki. Osób gotowych na karierę już teraz – szukających zmiany kwalifikacji w nowym kierunku lub alternatywy dla edukacji na poziomie uniwersytetu.

Po ukończeniu Programu Stażowego uzyskasz kwalifikacje do ubiegania się o stałą pracę w Amazon. Role są dostępne w naszych działach operacyjnych w całej Polsce.
Programy.png
Jestem osobą, która przyszła na staż bez żadnego doświadczenia zawodowego. W ciągu zaledwie 6 miesięcy przyswoiłam ogrom wiedzy technicznej i umiejętności manualnych. Na dodatek uważam, że poprawiły się również moje umiejętności softskills. Są to najważniejsze atrybuty potrzebne w moim zawodzie, które z pewnością będą mieć wpływ na moją dalszą karierę zawodową.
Natalia, Stażystka WHS
download (34).jpeg

Gotowi wskoczyć na trampoline do kariery technicznej?

Role są dostępne we wszystkich naszych magazynach. Rozpocznij swoją zawodową podróż już dziś!